Kreator stron www online
 Własna strona www + sklep internetowy - u nas zajmie Ci to 5 minut... jasky.pl - własna strona www + sklep internetowy w 5 minut
strona główna  :  jak to działa?  :  nasza oferta  :  rejestracja  :  moje konto  :  kontakt  :  faq
Szanowni Panstwo! Z przykroscia informujemy, ze serwis jasky.pl konczy swoja dzialalnosc z dniem 15.06.2020. Do tego czasu prosze zmienic uslugodawce oraz poinformowac swoich odbiorców o zmianie adresu strony www. Dziekujemy za wspólprace.
Prosze nie dokonywac platnosci!

 
  Jak to działa?

 
Nasz system to narzędzie, dzięki któremu w niezwykle prosty sposób możesz stworzyć swoją własną stronę www. Nie musisz ściągać ani instalować żadnego oprogramowania. Wszystko odbywa się na stronie jasky.pl.

Aby uzyskać dostęp musisz najpierw się zarejestrować. Podczas rejestracji system utworzy dla Ciebie katalog, w którym znajdzie się Twoja strona www.

Następnie, logując się na jasky.pl uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego. Panel administracyjny to miejsce, w którym będziesz dokonywać wszystkich modyfikacji swojej strony. Jest on podzielony na sekcje, z których każda odpowiedzialna jest za inne funkcje.

I tak np. możesz zbudować drzewo swojej strony czyli zdecydować z ilu podstron ma się składać. Dla przykładu strona typu 'wizytówka' składa się z jednej podstrony, na której umieszczone są wszystkie informacje. U nas możesz utworzyć dowolną liczbę podstron. Z kolei te możesz podzielić jeszcze na kolejne podstrony.
Każdą z podstron w prosty sposób wypełnisz tekstem.

Oczywiście w równie prosty sposób "pokolorujesz" swoją stronę. Oprócz tego tekstom nadasz odpowiednią czcionkę i rozmiar. Wszystko według własnego uznania.

Bez problemu wzbogacisz swoją stronę własną grafiką. W ten sposób możesz umieścić logo swojej firmy albo zaprezentować swoje wyroby. Sam wybierzesz który plik zostanie skopiowany przez nasz system na Twoją stronę.

W równie prosty sposób stworzysz własny sklep internetowy. Sprzedaż elektroniczna nigdy nie była tak prosta! Aby zaprezentować swoje wyroby możesz utworzyć dowolną ilość kategorii. Każdą pozycję możesz opatrzyć opisem i dowolną ilością zdjęć. Zamówienia od kontrahentów będą spływać do Ciebie pocztą elektroniczną.

Nasz system jest niezwykle prosty w obsłudze. Nie musisz posiadać żadnej specjalistycznej wiedzy aby go obsługiwać. Obojętnie czy w domu, czy na wyjeździe, z dowolnego miejsca możesz wprowadzić poprawki do swojej strony. Wszystko co potrzebujesz to dostęp do internetu.

W jasky.pl posiadasz pełną niezależność i kontrolę nad swoją witryną!

 

 

Nie zapomnij odwiedzić:

     przykładowe strony
     najczęściej zadawane pytania
     nasza oferta

 

Zarejestruj!

» Ochrona prywatności  2006-2020 © Relink