Kreator stron www online
 Własna strona www + sklep internetowy - u nas zajmie Ci to 5 minut... jasky.pl - własna strona www + sklep internetowy w 5 minut
strona główna  :  jak to działa?  :  nasza oferta  :  rejestracja  :  moje konto  :  kontakt  :  faq
Szanowni Panstwo! Z przykroscia informujemy, ze serwis jasky.pl konczy swoja dzialalnosc z dniem 15.06.2020. Do tego czasu prosze zmienic uslugodawce oraz poinformowac swoich odbiorców o zmianie adresu strony www. Dziekujemy za wspólprace.
Prosze nie dokonywac platnosci!

 
  Nasza oferta

 

Dla kogo jest jasky.pl?

Nasz serwis jest dla każdego, kto pragnie zaistnieć w internecie, poprzez zbudowanie swojej własnej strony www. Obojętnie, czy jest to osoba prywatna czy firma. Dzięki jasky.pl, dosłownie w 5 minut stworzysz własną witrynę.

Obecnie, internet to najpopularniejsze medium informacyjne. Przedstawione informacje na stronie internetowej mogą dotrzeć do olbrzymiego grona odbiorców. Dzięki temu, jest to doskonałe miejsce do promocji swojej firmy. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku - Twoja strona pracuje bez przerwy.

Użytkownik jasky.pl samodzielnie, w każdej chwili dokona zmiany na swojej stronie, zaktualizuje swoją ofertę, wgra aktualne zdjęcia. Aktualizacja odbywa się "w locie" czyli jest od razu widoczna na stronie użytkownika.

 
 
     dla kogo jest nasza oferta?
     co oferujemy?
     jakie są wymagania?

     korzyści z rejestracji w jasky.pl

     dostępne pakiety i ceny
 
     funkcje pakietu standowww
     funkcje pakietu +iziszop

» Ochrona prywatności  2006-2020 © Relink