Kreator stron www online
 Własna strona www + sklep internetowy - u nas zajmie Ci to 5 minut... jasky.pl - własna strona www + sklep internetowy w 5 minut
strona główna  :  jak to działa?  :  nasza oferta  :  rejestracja  :  moje konto  :  kontakt  :  faq
Szanowni Panstwo! Z przykroscia informujemy, ze serwis jasky.pl konczy swoja dzialalnosc z dniem 15.06.2020. Do tego czasu prosze zmienic uslugodawce oraz poinformowac swoich odbiorców o zmianie adresu strony www. Dziekujemy za wspólprace.
Prosze nie dokonywac platnosci!

 
  Nasza oferta

 

Co oferujemy?
 
Jasky.pl oferuje innowacyjne rozwiązanie dla użytkowników pragnących szybko, bez skomplikowanych formalności zaprezentować siebie, swoją firmę w internecie.

Strona użytkownika tworzona jest w chwili rejestracji w naszym systemie. Czynności związane z nadaniem odpowiedniego wyglądu stronie, użytkownik dokonuje z poziomu panelu administracyjnego, który dostępny jest po zalogowaniu w naszym systemie.

Można dowolnie zmieniać treść, kolory, czcionki, rozmiary, wgrywać fotografie, logo własnej firmy.
Decydując się na pakiet z modułem sklepu internetowego, użytkownik w niezwykle prosty i przyjemny sposób rozszerzy swoją działalność handlową. Obecnie handel elektroniczny pod wieloma względami przewyższa ten tradycyjny.

Zapraszamy do działu przykłady gdzie prezentujemy strony internetowe wykonane za pomocą interfejsu jasky.pl. Są to jedynie przykłady. Ostateczny kształt zależy od użytkownika.
Jeśli posiadasz umiejętności graficzne, stwórz swoje własne guziki, tła nagłówki. Nasz system zaimportuje je na Twoją stronę. Dzięki temu strona nabierze niepowtarzalny wygląd.

W przeciwieństwie do innych serwisów na stronach naszych użytkowników nie generujemy żadnych reklam w postaci banerów lub wyskakujących okienek.

 
 
     dla kogo jest nasza oferta?
     co oferujemy?
     jakie są wymagania?

     korzyści z rejestracji w jasky.pl

     dostępne pakiety i ceny
 
     funkcje pakietu standowww
     funkcje pakietu +iziszop

» Ochrona prywatności  2006-2020 © Relink